Aktualności   Archiwum

ANSYS Academic Roadshow na Politechnice Opolskiej

  poniedziałek, 2019-06-03 13:18:35


26 czerwca br. przewidywany jest na naszej uczelni pokaz możliwości najnowszej wersji oprogramowania ANSYS, połączony z warsztatami na temat zaawansowanych funkcji oprogramowania.

Wydarzenie rozpocznie się o 10:00 w auli w „Łączniku”. Otwarte seminarium dla pracowników i studentów pt. „Symulacja w nauce i przemyśle” programem obejmować będzie miedzy innymi: symulacje przepływów, zderzenia, analizę elektromagnetyczną oraz obliczenia wysokowydajne.

O godzinie 13:00 planowane jest rozpoczęcie warsztatów komputerowych dla pracowników naukowych i doktorantów (w sali B-329, Wydział Mechaniczny, Mikołajczyka 5). Tematyka warsztatów ma obejmować zaawansowane zagadnienia symulacyjne z dziedziny mechaniki komputerowej. Chętni do wzięcia udziału proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres ansys.po.edu.pl – ilość miejsc ograniczona. W ramach warsztatów można wcześniej zgłosić własne propozycje dziedzin, który będą w trakcie nich omówione. Tematy interesujące pracowników prosimy zgłaszać do 7 czerwca także na adres ansys.po.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: https://wu.po.opole.pl/ansys-academic-roadshow-na-politechnice-opolskiej/


  Aktualności   Archiwum