Aktualności   Archiwum

Międzynarodowy Dzień Gotowania 2018

  czwartek, 2018-10-25 12:13:23


Zespół DWM we współpracy z ESN PO, kołem naukowym ŻUBR i Radiem EMITER organizują dla Was, najpyszniejsze wydarzenie w historii - Międzynarodowy Dzień Gotowania!

Celem wydarzenia jest poznanie tradycyjnych potraw z różnych regionów świata, dlatego przynieście potrzebne produkty spożywcze, garnki czy patelnie i ugotujcie coś smacznego dla siebie i swoich przyjaciół! W trakcie imprezy zorganizowany zostanie konkurs kulinarny z atrakcyjnymi nagrodami!

ZASADY:

Osoby, które chciałyby wziąć udział w KONKURSIE KULINARNYM, powinny stworzyć grupę składającą się z maksymalnie 5 studentów oraz wysłać stosowną informację na adres m.debowska@po.opole.pl (e-mail powinien zawierać nazwiska wszystkich członków grupy)! Przynieście ze sobą potrzebne składniki oraz garnki i ugotujcie potrawę pochodzącą z Waszego kraju.

Ci z Was, którzy chcą do nas dołączyć, ale z jakiegoś powodu nie mogą wziąć udziału w konkursie kulinarnym, prosimy o przesłanie swojego imienia i nazwiska na adres m.debowska@po.opole.pl

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie chęci uczestnictwa jest obowiązkowe! Pamiętajcie więc, że tylko studenci zapisani na listę uczestników będą mogli wziąć udział w wydarzeniu!

Zgłoszenia nadsyłać można do poniedziałku - 5 listopada do godz. 12:00!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ GOTOWANIA:

Data: 08.11.2018 | Czas: 17:30 - 21:00

Miejsce: Stołówka Studencka STREFA - Budynek "Łącznik" (ul. Mikołajczyka 16).

W trakcie wydarzenia alkohol jest niedozwolony! Spożywanie alkoholu, substancji halucynogennych lub innych środków odurzających jest surowo zabronione!


  Aktualności   Archiwum