Zaplanowane seminaria na Wydziale Budownictwa i Architektury


Data: 2016-12-06, godzina: 9:30, sala: KS-103, Seminarium katedralne (KFM)

Zjawiska zachodzące na styku warstw cegła–zaprawa w murach ceglanych pod działaniem sprzężonych pól mechanicznych i cieplno-wilgotnościowych.

mgr inż. Marcin HABERECHT

Santa Claus Day

  piątek, 2016-12-02 19:47:37

Poznaj nas, czyli Spotkajmy się przy kawie!

  czwartek, 2016-11-24 13:13:12


Poznaj nas, czyli Spotkajmy się przy kawie
Drodzy Studenci, serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmą Skanska!
O czym będziemy rozmawiać?
  • o Twoich oczekiwaniach, opinii nt. wydarzeń dla studentów i w jakich wydarzeniach chcesz wziąć udział
  • o cechach dobrego lidera, przełożonego, szefa zespołu
  • o tym jak w sobie rozwijać umiejętności liderskie
  • o… tutaj pozostawiamy miejsce na Twoje przemyślenia…
A to wszystko w przyjaznej i otwartej atmosferze!
Zgłoś się szybko, bo liczba osób ograniczona.!
Zgłoszeń można dokonywać przez formularz pod adresem http://www.skanska.pl/wydarzenia u ambasadora Skanska na Politechnice Opolskiej.

Zapraszamy !


XII Ogólnopolskie Warsztaty Plenerowe Studentów Architektury

  piątek, 2016-11-18 15:57:23


W dniu 9 listopada 2016 r. w Filharmonii Opolskiej odbyło się uroczyste otwarcie wystawy rysunków i akwarel wykonanych podczas "XII Ogólnopolskich Warsztatów Plenerowych Studentów Architektury", które miały miejsce w Chełmnie w lipcu tego roku. Autorami prezentowanych na wystawie prac są studenci i pracownicy Wydziału Budownictwa i Architektury - Mirosława Jurkowska, Eva Lazar, Justyna Madejska, Paulina Masiukiewicz, Sara Mędrala, Paulina Müller, Mateusz Paszkiewicz i Ewelina Szczepańska, oraz mgr inż. arch. Anna Szczegielniak. Opolscy studenci wzięli udział w Warsztatach już po raz drugi i po raz kolejny zdobyli nagrody: Mirosława Jurkowska - pierwszą nagrodę, Sara Mędrala - wyróżnienie 1 stopnia. Obrazy na wystawie to wybór z prac powstałych w trakcie 10-dniowego pleneru, przedstawiają one malownicze zakątki miasta, jego zabytki i okolice.

Na otwarciu obecni byli Dziekan Wydziału Budownictwa i Architektury - prof. Zbigniew Zembaty, pracownicy Katedry Budownictwa i Architektury, a także duża grupa studentów architektury i goście spoza Wydziału.

Wystawę można oglądać do końca listopada w godzinach otwarcia Filharmonii Opolskiej w holu przy Klubie Muzycznym. Serdecznie zapraszamy.